Dokładność i piękny styl w jednym - Twoje profesjonalne tłumaczenie CV

Niemcy to Twoje wymarzone miejsce życia i pracy? Pragniesz studiować na jednej z tamtejszych uczelni i czeka Cię teraz przebrnięcie przez surowy proces rekrutacji? Zmieniasz miejsce zamieszkania i w związku z tym będziesz musiał znaleźć nową pracę u naszych sąsiadów? Niezależnie od powodu, który sprawił, że obrałeś ten kierunek na rozwój edukacji lub poszukiwania dobrej pracy dla siebie pamiętaj o tym, iż pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko jeden raz. Nie zapominaj też o tym, że nawet jeśli solidnie przygotowałeś swoje CV w języku polskim teraz czeka Cię wykonanie rzetelnego i zarazem dobrego pod względem stylistycznym tłumaczenia. To właśnie ten dokument niejako „przedstawi” Cię władzom uczelni czy przyszłemu potencjalnemu pracodawcy. Zadbaj o to już dziś i zaprezentuj się od jak najlepszej strony. Na starcie bądź już o krok przed konkurencją. Zrealizuj swój plan, osiągnij sukces i bądź człowiekiem, który jest w pełni zadowolony z tego, gdzie uczy się i pracuje.

Nie chcę zaliczyć wpadki, wybieram profesjonalne tłumaczenie CV. Jak to wygląda u Was?

Pragnienie dostania się na wymarzoną uczelnię, dołączenie do elitarnego grona specjalistów danej branży czy otrzymanie świetnej posady to ważna sprawa dla Ciebie. Rozumiemy, że koszmarem, którego chcesz uniknąć to różnego rodzaju wpadki: błędy, przeinaczenia, pominięcia, nadinterpretacje, które jeszcze zanim powiesz komuś twarzą w twarz „dzień dobry”, skreślą Cię z listy potencjalnych kandydatów na dane miejsce. Skoro znalazłeś się właśnie tutaj, na pewno tego nie chcesz.

Profesjonalista to gwarancja, że Twoje tłumaczenie CV na język niemiecki będzie nieskazitelne. To też pewność, iż pokażesz swoją osobę dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Co więcej, spokój ducha, że poczyniłeś wszystko, co możliwe, aby być o krok przed konkurencją i wyróżnić się na tle setek innych kandydatów.

Profesjonalne tłumaczenie CV na niemiecki to zachowanie równowagi pomiędzy wiernością /dokładnością, a pięknym językiem /stylem. Choć może wydawać się to proste na etapie procesu przekładu można coś zatracić, czasem coś niezwykle istotnego dla Ciebie, a co może przesądzić o wyborze Twojej osoby. Efekt rzetelnie przygotowanej translacji to przejrzystość, bezbłędność, bogata warstwa językowa, spójność i najwyższa jakość w jednym. W czasach tak silnej konkurencji liczy się każdy szczegół. Dopnij więc wszystko na ostatni guzik.

Zrób świetne pierwsze wrażenie

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Dotyczy to każdej sfery życia, tej związanej z edukacją i pracą także. Spójrz na sprawę tak: Twoje CV to pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą lub rekruterem na uczelni. Przez chwilę zastanów się jak chciałbyś się zaprezentować, od jakiej strony się pokazać, co najmocniej wyróżnić, co powinieneś podkreślić, a co tak naprawdę ma marginalne znaczenie. Jeśli przemyślisz to wszystko zapewne bardzo szybko dojdziesz do tego, że ten dokument powinien być dopracowany w każdym detalu, dotyczy to również tłumaczenia CV na niemiecki. Odpowiednio przygotowane Curriculum Vitae to najlepsza reklama Twojej osoby!

Renomowane biuro tłumaczeń daje Ci unikalną możliwość dostępu drogą online do profesjonalnych tłumaczy. Dzięki indywidualnemu podejściu możliwe jest dokonanie faktycznej wnikliwej specyfikacji Twoich wymagań i celów przypisanych danemu tłumaczeniu CV. W ten sposób eksperci pomagają Ci zrobić świetne pierwsze wrażenie.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!

Co mi da tłumaczenie CV przygotowane przez profesjonalistę?

Nie musimy chyba Ci robić wykładu na temat różnic między amatorem a profesjonalistą. Pomijając doświadczenie, wiedzę i praktyczne umiejętności zawodowego tłumacza siła fachowca tkwi w tym, że możesz polegać na jego dokładności, perfekcyjności, solidności, rzetelności i tym, że to zaufany specjalista, który pomógł wielu osobom w podobnej sytuacji do Ciebie.

Z tłumaczeniem CV przygotowanym przez profesjonalistę:

 • zbudujesz karierę zawodową w Niemczech,
 • dajesz sobie szansę na nowe i inne możliwości edukacyjne i zawodowe,
 • dajesz się znaleźć łowcy talentów z firmy zagranicznej,
 • już na starcie zyskujesz przewagę nad konkurencją,
 • osiągniesz lepsze rezultaty,
 • Twoje działania są efektywne,
 • zbliżasz się do osiągnięcia sukcesu w podjętych przez Ciebie działaniach,
 • skutecznie wyróżnisz się z tłumu potencjalnych kandydatów - choć jesteś świetnym pracownikiem pamiętaj o tym, że jest wielu utalentowanych ludzi i czasem o wyborze konkretnego człowieka może przesądzić jakaś maleńka rzecz;
 • zaprezentujesz się od najlepszej strony potencjalnej szkole, uniwersytetowi czy pracodawcy;
 • umiejętnie pokażesz swoje największe atuty,
 • wyjdziesz na człowieka, który jest profesjonalistą.

Szukam kogoś rzetelnego i godnego zaufania

Rzetelny dostawca usługi tłumaczeń CV to nie kwestia przypadku, trafu czy szczęścia – to świadomy wybór odpowiedniego biura tłumaczeń. Jeśli chcesz mieć wszystko dopięte na ostatni guzik tylko współpraca z profesjonalistą da Ci najwyższe rezultaty.

Oczywiście jest wiele firm świadczących usługi tłumaczenia CV, są także tłumacze-freelancerzy. Jeśli jednak przyjrzysz się im z bliska, zwrócisz uwagę na staż, umiejętności, a także opinie klientów od razu przekonasz się z ogromnej ilości zostają Ci nieliczni.

Fachowość tłumaczy to gwarancja, że otrzymasz najwyższej jakości tłumaczenie CV, które pomoże otworzyć Ci drzwi wymarzonej uczelni czy pracodawcy.

Godnych zaufania ekspertów wyróżnia:

 • doświadczenie i wiedza z Twojej dziedziny lub branży,
 • często to praktycy,
 • zazwyczaj to specjaliści zarządzania zasobami ludzkimi,
 • osoby biegle posługujące się branżowym słownictwem,
 • zawodowcy odznaczający się znajomością bogatej terminologii,
 • eksperci będący na bieżąco z trendami.

Wybierz mądrze, postaw na najwyższą jakość!

Walka o miejsca na dobrej uczelni czy zdobycie świetnej posady to nie zabawa, a poważna sprawa. Świetne tłumaczenie CV to wyróżnienie Twojej aplikacji, pokazanie się jako profesjonalista – osoba merytoryczna, ale i błyskotliwa; bycie o krok przed konkurencją, dbałość o detale, które często decydują o tym, kto znajduje się wśród wygranych, a kto wśród przegranych.

Wykorzystaj nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które sprawią, że osiągniesz wszystko to, czego pragniesz.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!