Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz - zadbaj o profesjonalne tłumaczenie CV i aplikuj realizuj swój plany

Twój holenderski nie pozwala na przygotowanie profesjonalnego tłumaczenia CV? Zależy Ci na rozwoju zw. z Twoją edukacją lub pracą poza granicami Polski? Otrzymałeś świetną propozycję i chcesz wykorzystać nadarzającą się okazję? Pamiętaj, że pierwszy raz możesz zrobić tylko jeden raz i w związku z tym najlepiej zaprezentowanie swojej osoby w innym języku powierzyć profesjonalistom. Na nic nie zda Ci się znakomicie opracowane Curriculum Vitae w języku polskim jeśli dokładnie i w odpowiednim stylu nie przełożysz go na holenderski. Zanim machina rekrutacji ruszy możesz już być o krok przed konkurencją, wystarczy rzetelne i dostosowane do Twojej dziedziny lub branży tłumaczenie CV. Wywalcz jak najlepszą pozycję startową, pokaż swój profesjonalizm, przedstaw się jako człowiek najlepszy na daną pozycję. Zadbaj o to, aby Twój wizerunek był dokładnie taki jak tego pragniesz.

Chcę zainwestować w profesjonalne tłumaczenie CV. Pomożecie?

Nowe możliwości edukacyjne, elitarne kursy czy wreszcie praca poza granicami Polski wymagają przygotowania wielu dokumentów w obcym języku, w tym tłumaczenia CV.

Jeśli myślisz o karierze w Holandii i zależy Ci na tym, aby wszystko było dopracowane w najdrobniejszym szczególe pomoc zawodowego tłumacza jest jak najbardziej wskazana i potrzebna.

Nie oszukujmy się – nie dostaniesz się na prestiżową uczelnię, nie będziesz członkiem jakiejś zamkniętej grupy czy nie otrzymasz super posady bez znakomitej prezentacji swojej osoby, zalet i tego, dlaczego to właśnie Ty jesteś najlepszą osobą na dane miejsce.

Profesjonalne tłumaczenie CV to zachowanie równowagi pomiędzy wiernością /dokładnością, a pięknym językiem /stylem. To nie tyle sprawa „dobrego wyglądu” na papierze, ale przyłożenia się do tego, aby pokazać się od jak najlepszej strony i jednocześnie przełożyć siłę doskonale skonstruowanego CV w języku polskim na język holenderski. Efekt? Przejrzystość, bezbłędność, bogata warstwa językowa, spójność i najwyższa jakość.

W czasach tak silnej konkurencji liczy się każdy szczegół. Tłumaczenie CV to najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić, inwestycja w siebie, swój rozwój i lepsze możliwości zawodowe.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!

Co przemawia za tym, aby oddać tłumaczenie CV profesjonaliście?

Każda osoba ma inne priorytety, cele i marzenia. Dlaczego o tym wspominamy? Zapewne masz inne oczekiwania wobec efektów jakie przyniesie profesjonalne tłumaczenie CV niż druga osoba. Niezależnie jednak od tego kim jesteś i czego chcesz, solidnie przetłumaczone Curriculum Vitae da Ci realne wsparcie w dążeniu do realizacji Twojego planu.

 • Zbudujesz karierę zawodową w Holandii,
 • dajesz sobie szansę na nowe i inne możliwości edukacyjne i zawodowe,
 • dajesz się znaleźć łowcy talentów z firmy zagranicznej,
 • już na starcie zyskujesz przewagę nad konkurencją,
 • osiągniesz lepsze rezultaty,
 • Twoje działania są efektywne,
 • zbliżasz się do osiągnięcia sukcesu w podjętych przez Ciebie działaniach,
 • skutecznie wyróżnisz się z tłumu potencjalnych kandydatów – choć jesteś świetnym pracownikiem pamiętaj o tym, że jest wielu utalentowanych ludzi i czasem o wyborze konkretnego człowieka może przesądzić jakaś maleńka rzecz;
 • zaprezentujesz się od najlepszej strony potencjalnej szkole, uniwersytetowi czy pracodawcy;
 • umiejętnie pokażesz swoje największe atuty,
 • wyjdziesz na człowieka, który jest profesjonalistą.

Brzmi to dobrze, prawda…? To nie wszystko!

Rzetelne tłumaczenie CV:

 • pomoże Ci przyspieszyć wszystkie procedury zw. z aplikacją dokumentów, rekrutacją na studia czy poszukiwaniem lepszego lub wymarzonego miejsca pracy poza granicami kraju;
 • przyniesie pożądane efekty,
 • zapewni spokój,
 • sprawi, że zamiast tracić czas możesz działać dalej i więcej, a przede wszystkim wysłać przetłumaczone CV i zrobić krok ku otrzymaniu wymarzonej pracy.

Co jest ważne w przypadku tłumacza wykonującego tłumaczenie CV?

Rzetelność to nie kwestia przypadku, a współpraca z odpowiednim profesjonalistą, który pomoże Ci nie tylko przełożyć jakość Twojego CV z polskiego na język holenderski, ale i zrobić krok ku osiągnięciu tego, co jest dla Ciebie w tej chwili tak bardzo ważne.

Być może myślisz sobie, że wykonanie tłumaczenia CV to nic wielkiego. Spójrz jednak na sprawę z innej perspektywy. Kolokwialnie mówiąc, ten „papier” zadecyduje o Twojej przyszłości, a przynajmniej o tym czy dostaniesz się na świetną uczelnię, to właśnie na Ciebie będzie czekało piękne biuro i super stanowisko lub czy sprawnie znajdziesz pracę po emigracji do Holandii. To dokument mający ogromną moc, trzeba więc właściwie zabrać się za jego przekład.

Tutaj pojawia się tłumacz i jego rola. Warto więc wybrać biuro tłumaczeń, które może pochwalić się zespołem świetnych ekspertów, ludzi znających się na swoim fachu i takich, którzy z pasją podchodzą do powierzonych im zadań. Potwierdzenie jakości usługi tłumaczeń CV znajdziesz w znakomitych referencjach i setkach opinii klientów dostępnych na stronie www.

Fachowość specjalistów to gwarancja znakomitych tłumaczeń CV, a te otwierają wielu osobom drzwi do wymarzonych miejsc pracy.

To wyróżnia świetnych tłumaczy:

 • doświadczenie i wiedza z Twojej dziedziny lub branży,
 • praktycy,
 • specjaliści zarządzania zasobami ludzkimi,
 • osoby biegle posługujący się branżowym słownictwem,
 • zawodowcy odznaczający się znajomością bogatej terminologii,
 • eksperci będący na bieżąco z trendami.

Dlaczego to tak ważne, aby stawiać na jakość i dokładność tłumaczenia CV?

Kluczem do największych sukcesów jest perfekcja połączona z ciężką pracą. Nie ma drogi na skróty. Jeśli chcesz dostać się na prestiżową uczelnię, być członkiem elitarnego grona specjalistów czy otrzymać wymarzoną posadę w Holandii pamiętaj o tym, że inni muszą dostrzec w Tobie najlepszego kandydata spośród setek innych.

Świetnie przetłumaczone CV to możliwość wyróżnienia Twojej aplikacji na tle setek innych.

Jakość i dokładność przekłada się na profesjonalnie przygotowane tłumaczenie CV, a to z kolei wpływa na Twój wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy.

Wykorzystaj doświadczenie i specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, aby zdobyć świetną pracę!

Podejmij najlepszą „decyzję” dla Ciebie!

Stawiaj na tych, którzy są w stanie zagwarantować Ci rzetelność (certyfikat Rzetelna Firma), najwyższą jakość tłumaczeń CV – przekłady są nie tylko błyskotliwe, ale i merytoryczne. Zwróć uwagę czy wybrane przez Ciebie biuro tłumaczeń ma indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wybierz tych, którzy zamiast chwytów marketingowych dają Ci dostęp do fachowców, których odpowiednio dobierają pod Twoje potrzeby.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!