Profesjonalne tłumaczenia CV angielski - najkrótsza droga do sukcesu

Chcesz osiągnąć sukces? Marzysz o pracy poza granicami ojczyzny? Dostałeś super ofertę posady w innym kraju? Do dzieła! Spełnij swoje marzenia i spraw, aby Twoje życie zawodowe było dokładnie takie jak sobie to zaplanowałeś. Zanim jednak machina zmian ruszy do przodu na poważnie podejdź do aplikowania dokumentów niezbędnych w procesie rekrutacji. Pamiętaj o tym, że pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz. Zasada ta tyczy się nie tylko randek, ale i sfery związanej z naszą pracą. Najlepszą drogą do osiągnięcia celu, zaprezentowania swojej osoby z jak najlepszej strony i zarazem najprostszy sposób na pokazanie się jako profesjonalisty pasującego na dane stanowisko jest solidnie przygotowane CV. Zadbałeś o to? Świetnie! Tylko nie zapomnij o tym, iż potrzebna jest Ci jeszcze jedna rzecz, rzetelne tłumaczenie CV na angielski. A skoro tutaj jesteś, na pewno już zdajesz sobie sprawę z tego.

Chcę, aby moje CV było przełożone na najwyższym poziomie. Zapewnicie mi to?

Oczywiście! Biuro tłumaczeń Ci przygotować w pełni profesjonalne, na najwyższym poziomie tłumaczenie CV, które zaprezentuje Twoją osobę od jak najlepszej strony!

Jak to wygląda? Na czym polega tłumaczenie CV angielski?

Profesjonalne tłumaczenie CV to zachowanie równowagi pomiędzy wiernością /dokładnością, a pięknym językiem /stylem. Efekt? Przejrzystość, bezbłędność, bogata warstwa językowa, spójność i najwyższa jakość. W czasach tak silnej konkurencji liczy się każdy szczegół.

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Twoje CV to pierwszy kontakt z potencjalnym pracodawcą lub rekruterem na uczelni. Z tego powodu powinno być dopracowane w każdym detalu. To najlepsza reklama Twojej osoby!

Dajemy Ci unikalną możliwość dostępu drogą online do profesjonalnych tłumaczy. Dzięki indywidualnemu podejściu dokonujemy faktycznej wnikliwej specyfikacji Twoich wymagań i celów przypisanych danemu tłumaczeniu CV.

Co jest ważne w przypadku tłumacza pracującego nad przekładem CV?

Przede wszystkim zespół ekspertów znających się na swoim fachu, co potwierdzają liczne świetne referencje oraz opinie setek zadowolonych klientów.

Fachowość specjalistów to gwarancja znakomitych tłumaczeń CV, które otwierają wielu osobom drzwi do wymarzonych miejsc pracy.

Tłumacz idealny do wykonania przekładu CV z Twojej branży lub dziedziny powinien odznaczać się:

 • doświadczeniem i wiedzą,
 • praktyczną znajomością danej dziedziny lub branży,
 • być specjalistą z zarządzania zasobami ludzkimi,
 • biegle posługiwać się branżowym słownictwem,
 • ekspercką wiedzą na temat branżowych trendów.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!

Przybliż się do sukcesu

Twoje niezdecydowanie i brak działania daje przewagę konkurencji. Przypomnij sobie słowa Thomasa Edisona brzmiące: „Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak blisko są sukcesu, kiedy się poddali”.

Dlaczego warto oddać CV w ręce profesjonalistów?

Jest wiele argumentów przemawiających za tym, aby zwrócić się o wsparcie do profesjonalisty. Jedne z najważniejszych to:

 • zwiększasz szanse otrzymania wymarzonej pracy lub dostania się na prestiżową uczelnię,
 • pokazujesz potencjalnemu pracodawcy, że znasz reguły panujące na rynku,
 • skuteczne wyróżniasz się,
 • to symbol Twojego profesjonalizmu.

A także:

 • sprawniej i efektywniej zaczynasz budować karierę zawodową w Anglii lub w innym kraju, w którym obowiązuje angielski,
 • dajesz sobie szansę na nowe i inne możliwości edukacyjne i zawodowe,
 • dajesz się znaleźć łowcy talentów z rynku anglojęzycznego,
 • zyskujesz przewagę już na starcie,
 • osiągniesz najlepsze rezultaty i sukces w podjętych działaniach,
 • skutecznie się wyróżnisz z tłumu osób,
 • od jak najlepszej strony prezentujesz się potencjalnej szkole, uniwersytetowi czy pracodawcy,
 • umiejętnie pokazujesz swoje największe atuty,
 • przedstawiasz się jako profesjonalista przez wielkie „P”.

Dlaczego stawiamy na jakość i dokładność tłumaczenia CV?

Pamiętaj, świetnie przetłumaczone CV to możliwość wyróżnienia się Twojej aplikacji na tle setek innych. Jeśli weźmiesz pod uwagę to, z iloma konkurentami przyjdzie Ci walczyć o dane stanowisko, na pewno masz świadomość, że trzeba skorzystać z wszelkie dostępnych narzędzi, aby Twoja aplikacja nie zniknęła pośród setek innych.

Jakość i dokładność przekłada się na profesjonalnie przygotowane tłumaczenie, a to z kolei wpływa na Twój wizerunek w oczach potencjalnego pracodawcy.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, aby zdobyć świetną pracę lub miejsce na wymarzonej uczelni.

Podejmij najlepszą „decyzję” dla Ciebie!

Wybieraj gwarancję rzetelności (certyfikat Rzetelna Firma) i najwyższą jakość tłumaczeń CV - przekłady mają być nie tylko błyskotliwe, ale i merytoryczne. Ponadto każda translacja CV to indywidualna praca specjalistów. Jeśli znajdziesz takie biuro tłumaczeń, otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz i co da Ci realne wsparcie na etapie rekrutacji.

Świetnie przygotowany przekład CV to gwarancja dobrego odbioru przez Twojego potencjalnego pracodawcę. Nie skuś się na ładnie brzmiące chwyty marketingowe, ale szukaj dostępu do fachowców, którzy w szybkim tempie dadzą Ci tłumaczenie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Bezpłatna wycena tłumaczenia do 30 minut!